Spójrzmy prawdzie w oczy: niezależnie kim jesteś, chcesz osiągać więcej. Potrzebujesz zwiększyć własne kompetencje! Rzeczywistość jest taka: tradycyjne metody szkolenia są przestarzałe, i zwyczajnie nie działają na dzisiejszym rynku. Jeżeli chcesz regularnie realizować cele, lub przekraczać swoje plany, potrzebujesz sprawdzonego, mierzalnego i powtatrzalnego standardu. Potrzebujesz Atelier Biznesu.

Stosując metodologię zwiększania umiejętności opartą na SYNERGII GSD pokazujemy jak lepiej planować i z sukcesem realizować plan nie zwiększając czasu i kosztów szkoleń. Bez względu na to, jakiego typu firmę lub instytucję reprezentujesz, Atelier Biznesu pomoże Ci zwiększyć skuteczność, podnieść wskaźnik realizacji celów i wygenerować wyższe przychody.

Zacznij zmierzać w kierunku wzrostów, zgłaszając się na jeden z naszych warsztatów i szybko odkryj jak możemy Tobie pomóc, zwiększyć przychodyJeżeli jesteś doradcą klienta, skorzystasz używając zestawu funkcjonalnych narzędzi, dzięki którym Twoje rozmowy z klientami staną się bardziej wartościowe. To pozwoli na zbudowanie partnerskich relacji z Twoimi potencjalnymi klientami i skuteczne zamykanie transakcji zamiast czekania na ich decyzje. Podpiszesz więcej kontraktów i zarobisz więcej pieniędzy.

Jeżeli jesteś managerem HR, skorzystasz gdy Twoi pracownicy będą podnosić efektywność działania, zwiększając swoje kompetencje. SYNERGIA GSD ułatwia analizę indywidualnych planów zadaniowych, oraz ocenę luk kompetencyjnych i planowanie działań korygujących. Dzięki Atelier Biznesu masz pełną kontrolę nad procesem rozwoju umiejętności.

Jeżeli jesteś CEO, albo CFO nic nie jest ważniejsze niż wzrost przychodów i precyzyjne prognozy. Dzięki Atelier Biznesu dokładnie to otrzymujesz. I wreszcie, jeżeli jesteś szefem sprzedaży lub managerem produktu, otrzymujesz gotowy do wdrożenia standard sprzedaży, który dostarczy Twoim sprzedawcom argumenty motywujące klienta do zakupu.

 

Wyższe kompetencje      |      Skuteczność realizacji celów      |      Dokładne prognozy      |      Wyższe przychody


Więc, zapraszamy! Początek jest prosty: wybierz jedne z naszych warsztatów, albo zadzwoń do nas.

Wybierz Atelier Biznesu.